Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter
marki: AMPFORT
Ilość pracowników: 51~200
Coroczne wyprzedaże: 1850000-2340000
Rok założenia: 2014
pc Export: 50% - 60%
Obsługiwani klienci: 128
Wprowadzenie

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 0

Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży, którego celem jest stanie się kompleksowym dostawcą komponentów do ochrony obwodów.

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 1

Wprowadziliśmy zaawansowany system jakości, systemy zarządzania i precyzyjne urządzenia automatyki z Niemiec, stworzyliśmy wiele baz produkcyjnych i nadal zwiększamy linie produktów.Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, pełnych pasji elit biznesowych i regularnie szkolonych wykwalifikowanych pracowników, co stanowi solidną podstawę do zapewnienia jakości i wydajności.Co więcej, nasze produkty przeszły certyfikaty bezpieczeństwa wielu krajów i cieszą się uznaniem wielu konsumentów dzięki nieustannym wysiłkom wielu lat.

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 3

Współpracowaliśmy z uniwersytetami i szkołami wyższymi i będziemy nadal badać i rozwijać nowe produkty, zaangażowani w wysokiej jakości rozwiązania w zakresie ochrony obwodów oraz zapewniać globalnym klientom wydajną technologię, produkty i wsparcie testowe, aby spełnić ich wymagania dotyczące szybkiego rozwoju nowych produktów.Stopniowo aktualizujemy od „Made In China” do „Created In China” i „Intelligent Manufacturing In China”, od projektowania obwodów po testowanie produktów, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ochrony obwodów. Po latach intensywnej uprawy utrzymujemy dobre relacje z naszymi rówieśnikami i staliśmy się dystrybutorem wielu znanych marek komponentów elektronicznych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 4

Główne produkty to: termistory, warystory, czujniki temperatury, bezpieczniki i odpowiednie akcesoria sprzętowe i plastikowe, cewki indukcyjne, zabezpieczenie termiczne, zabezpieczenia przed przeciążeniem/kompozytami, rury wyładowcze, fotorezystory i wiązki przewodów itp. Dzięki połączeniu różnych urządzeń procesowych, Ampfort Electronics może spełnić indywidualne wymagania klientów dotyczące ochrony obwodów.Nasze produkty są szeroko stosowane w: zasilaczach, zasilaczach impulsowych, ładowarkach, transformatorach, komputerach, telefonach, sprzęcie AGD, produktach komunikacyjnych, produktach oświetleniowych, zabawkach, różnych instrumentach i różnych kablach elektronicznych, produktach elektrycznych, IT, elektronice użytkowej, samochodach , baterie i inne pola.

 

Wybierz nas, Ampfort będzie Twoim lojalnym i niezawodnym partnerem w zakresie produktów obwodów ochronnych!

 

FilozofiaPrzetrwaj dzięki uczciwości i usługom oraz rozwijaj się dzięki jakości i innowacjom.

Bramka Standaryzacja Systematyzacja Internacjonalizacja Wiodący lider w tej samej branży

Cel, powódObsługuj klientów i rozwijaj przedsiębiorstwa

Korzyści dla pracowników i powrót do społeczeństwa

 

MisjaOdważ się rywalizować, bądź dobry w zawodach, wygraj zawody

WizjaPełen ambicji dzisiaj i nadziei, że jutro będzie owocne.

Wiadomość Wprowadzaj innowacje, idź naprzód i trzymaj się za ręce, zbieraj blask i dziel się razem.

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 5

Historia

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 0

Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd.

2014 Założenie AFT – rozpoczęcie produkcji termistora w Dongguan, Guangdong, Chiny

Aktualizacja 2016--Rozpocznij produkcję czujnika termistora!

2018 Normalizacja - wiele certyfikatów bezpieczeństwa Certyfikaty systemu zarządzania jakością UL CUL TUV VDE KC i ISO9001

2020 Metamorfoza--Rozpocznij produkcję cewki indukcyjnej i uchwytu bezpiecznika, dystrybuując znane marki bezpieczników, warystorów itp. powiązanych elementów ochronnych

2021 Przeprowadzka do parku przemysłowego i zmiana nazwy na Ampfort

Usługa

Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. jest kompleksowym przedsiębiorstwem profesjonalnie zajmującym się badaniami i rozwojem oraz produkcją różnych elementów zabezpieczających, w tym termistorów, czujników temperatury, warystorów, bezpieczników i powiązanych akcesoriów, stałych rezystorów, termostatów, osłon kompozytowych, lamp wyładowczych, diod, triod ,cewki indukcyjne, koraliki magnetyczne itp., a także agencja znanych marek.Siedziba znajduje się w Dongguan City Liwu Industrial Park z dogodnym dostępem do transportu.Wszystkie produkty przyjmują międzynarodowe standardy jakości, a nasze produkty są sprzedawane za granicą z dobrą reputacją na różnych rynkach.

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 0

Poza tym jesteśmy również eksporterem i możemy wysyłać do ponad 200 krajów w formalnym eksporcie. Nasz zespół o wszechstronnej jakości biznesowej jest profesjonalny w biznesie zagranicznym i dobry w prowadzeniu klienta, aby uzyskać najbardziej ekonomiczne rozwiązania w zakresie płatności, wysyłki, odprawy celnej itp. Wszystko dla klientów i zawsze rozważamy wszystko z punktu widzenia klienta, dlatego ponad 200 klientów wybrało nas!Chodź, porozmawiajmy więcej i poznajmy się więcej, nie zawiedziemy Cię!

 

Nasz zespół

Chiny Dongguan Ampfort Electronics Co., Ltd. profil firmy 0

To prawdziwy zespół.

Obiecali i urodzili się razem.Razem dzielą się informacjami, opiniami i pomysłami oraz podejmują wspólne decyzje, aby pomóc każdemu członkowi lepiej pracować.Koncentrują się nie tylko na osobistych celach, ale także zwracają uwagę na wartość dodaną pracy wielu członków.

Razem się przyczyniają.Razem obracają się wokół celu, w który każdy członek może uwierzyć. Razem rzucają wyzwania, współpracują ze sobą i dzielą się wynikami swojej pracy na równych prawach.

Są namiętni, energiczni, ambitni i ambitni

Ludzie AMPFORT to grupa ludzi, którzy mają pomysły, chcą się rozwijać i mają odwagę ćwiczyć.

Są pełni pasji, ale mają bogate dziedzictwo;mają nieograniczoną witalność, potrafią też znosić samotność;mają ideały, nie fantazje;są ambitni, ale nie porywczy;mają nieograniczone pomysły i odrzucają przeciętność.

Oni są szczęśliwi

Tutaj uzupełniają się nawzajem i nie muszą martwić się, że realizacja ich pomysłów będzie ograniczona do własnych możliwości;tutaj każdy z ich pomysłów otrzyma stosowne opinie zespołu i ostatecznie stanie się doskonały;tu są razem, nie ma wysokich i niskich, tylko powiernicy są z nimi;tutaj ich praca jest zasłużoną afirmacją, a za ich wysiłki zostaną nagrodzone...

Tutaj żyją!

Dlaczego więc nie być szczęśliwym?