MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A

MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: DONGGUAN,GUANGDONG,CHINY
Nazwa handlowa: AMPFORT
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: ANS/ANM/ANL/ANF/ANG

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 SZTUK
Cena: 0.16~2 USD/PC
Szczegóły pakowania: cielsko
Czas dostawy: 5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 600000 sztuk miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: Przykręcany bezpiecznik Napięcie znamionowe: 12V/32V/48V/58V/60V/80V
Aktualne oceny: 50-500A Rozmiar: MIDI/MEGA/MAXI/ANN/ANL/ANM/ANS
Bezpieczniki ogranicznika: Bezpieczniki ograniczające prąd Przezroczysty: Tak nie
Materiał: Bakelit/ceramika

opis produktu

 

MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A

 

Wprowadzenie do roli bezpieczników samochodowych

 

Bezpieczniki samochodowe to potoczna nazwa potoczna, oficjalna nazwa to „bezpieczniki”, a ich zastosowanie jest podobne do bezpieczników domowych.Gdy prąd obwodu jest nieprawidłowy i przekracza jego prąd znamionowy, bezpiecznik działa jako bariera ochronna obwodu.

MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 0

 

 

Specyfikacje bezpieczników samochodowych

 

Nazwa Bezpiecznik samochodowy
Prąd znamionowy

1A2A3A4A5A7.5A10A15A20A25A30A35A40A.......500A

Napięcie znamionowe 32V 58V 60V 80V
Seria ANL/ANM/ANS/ANF/ANG
Funkcja Zwykły/uniepalniający
Orzecznictwo ROHS

Bezpiecznik ma dwa ważne parametry pracy, jeden to prąd znamionowy, a drugi to napięcie znamionowe.Podczas korzystania z niego odpowiedni bezpiecznik powinien być dobrany zgodnie z prądem i napięciem obwodu.
Pod względem struktury, ogólny bezpiecznik samochodowy przyjmuje konstrukcję ostrza.Bezpiecznik ma powłokę z tworzywa sztucznego, owiniętą stopioną strukturą wykonaną z cynku lub miedzi, a stopiony metal jest połączony z kołkami.
Przewodniki wewnątrz bezpiecznika samochodowego wykonane są z metalu podobnego do lutowia.Ma niższą temperaturę topnienia niż sam drut.Rozmiar przewodnika jest bardzo precyzyjnie skalibrowany, dzięki czemu po osiągnięciu prądu znamionowego generowane jest ciepło wystarczające do przepalenia przewodnika i przerwania obwodu.Bezpiecznik ma dwa ważne parametry pracy, jeden to napięcie robocze, drugi to prąd znamionowy, który właściciel powinien wybrać zgodnie z napięciem i prądem w obwodzie przy zakupie lub wymianie.

MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 1
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 2
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 3
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 4
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 5
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 6
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 7
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 8
MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 9

 

 

Rodzaj

 

1)Bezpieczniki nożowe można podzielić na:
Bardzo mały bezpiecznik ostrza, mały bezpiecznik samochodowy, średni bezpiecznik samochodowy, duży bezpiecznik samochodowy.Prąd znamionowy wynosi od 1-40 amperów (A) do dużych 30-120 amperów (A), a napięcie znamionowe wynosi 32 wolty (V).
2)Bezpieczniki widełkowe można podzielić na:
Mały bezpiecznik widłowy, duży bezpiecznik widłowy.Prąd znamionowy wynosi od 30-150 amperów (A) do dużych 40-800 amperów (A), a napięcie znamionowe wynosi 32/125 woltów (V).
3) Bezpieczniki samochodowe do rur szklanych można podzielić na:
Bezpiecznik szklanej rurki 6,35 × 30 mm, bezpiecznik szklanej rurki 6,35 × 31,75 mm, bezpiecznik szklanej rurki 10 × 38 mm.Prąd znamionowy wynosi od 0,5-20 amperów (A) do 10×38mm20-80 amperów (A), a napięcie znamionowe wynosi 32 wolty (V).

MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 10

 

 

Modele i specyfikacje bezpieczników samochodowych


Pod względem wyglądu bezpieczniki samochodowe to nie to samo, co ogólne bezpieczniki domowe.Są bardziej „mini” niż bezpieczniki domowe i mają różne kolory, aby odróżnić natężenie prądu.
Po zapoznaniu się z bezpiecznikiem po raz pierwszy porozmawiajmy o tym jak wymienić i sprawdzić bezpiecznik, ale najpierw musimy wiedzieć gdzie te bezpieczniki są zainstalowane.Ogólnie rzecz biorąc, samochód będzie miał dwie skrzynki bezpieczników, jedna znajduje się w pobliżu siedzenia kierowcy w samochodzie i odpowiada głównie za urządzenia elektryczne w samochodzie.Normalna praca samochodu, np. zapalniczki, fotele elektryczne, poduszki powietrzne itp.;drugi jest zainstalowany w komorze silnika i odpowiada za bezpieczeństwo zewnętrznych urządzeń elektrycznych samochodu, takich jak ECU, światła, szklana woda, klakson, ABS i inne obwody.Zainstaluj bezpiecznik dla ochrony.
Przepalony bezpiecznik może spowodować uszkodzenie jego obudowy i nie widać natężenia zaznaczonego na górze.To nie ma znaczenia.Jeśli bezpiecznik jest przepalony i nie można rozpoznać wartości natężenia prądu, możemy również ocenić po jego kolorze, który został wprowadzony powyżej.Jednak bezpieczniki w różnych kolorach odpowiadają różnym natężeniom, więc po prostu upewnij się, że mają ten sam kolor podczas ich wymiany.
Istnieje zestaw międzynarodowych standardów dla kolorów bezpieczników: 2A szary, 3A fioletowy, 4A różowy, 5A pomarańczowy, 7,5A brązowy, 10A czerwony, 15A niebieski, 20A żółty, 25A bezbarwny i przezroczysty, 30A zielony, 40A ciemnopomarańczowy.W zależności od koloru można wyraźnie odróżnić wielkość różnych natężenia.

MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A 11

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany MEGA MIDI Spade Plug-in Blade Przykręcany bezpiecznik ANS ANM ANL 50-500A czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.