• Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB
  • Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB
  • Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB
  • Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB
Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB

Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Dongguan, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: AMPFORT
Orzecznictwo: ROHS
Numer modelu: SL-703E

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 sztuk
Cena: TBA
Szczegóły pakowania: 1000 sztuk w opakowaniu
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Paypal, Western Union, Wechat
Możliwość Supply: 10000000 sztuk miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Imię: Uchwyt na bezpiecznik samochodowy z nylonu samochodowego do montażu na PCB JEF-703E Bezpiecznik nożowy: Bezpiecznik samochodowy ATO/257/287/ATU
MAX AMP: 20A Napięcie znamionowe: 32 V.
Izolacja ciała: nylon Kontakt: Mosiądz
High Light:

Nylon 32V mosiężny uchwyt bezpiecznika samochodowego

,

SL 703E 20A uchwyt bezpiecznika samochodowego

,

uchwyt bezpiecznika ostrza 0

opis produktu

 

Uchwyt samochodowy z nylonu do montażu na PCB JEF-703E do zwykłego bezpiecznika ATO

 

Szczegółowe wyjaśnienie funkcji uchwytu bezpiecznika samochodowego


1. Tętnienia wyjściowe i moc szumów uchwytu bezpiecznika samochodowego są bardzo małe, konserwacja elektrostatyczna jest dobra, a wymagania dotyczące materiałów magnetycznych są również wysokie, ale dział musi się uzupełnić, więc częstotliwość produktu bezpiecznikowego jest niższa niż 300kHz, nawet tylko około 100 przed wigilią.Dlatego trudno jest sprostać obciążeniu przy założeniu statycznych zmiennych współrzędnych i jest to wymagające w użyciu, dlatego należy rozważyć produkty z przełącznikami wysokiej częstotliwości.
Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB 0
2. W procesie produkcji oprawek bezpieczników samochodowych przedłuża żywotność bezpiecznika.Wtórną pętlą jego progresywnej niezawodności systemu jest wybór produktów o doskonałych funkcjach zabezpieczających.Innymi słowy, zasilanie uszkodzonego modułu obwodu poza bezpiecznikiem może automatycznie przejść w tryb ochronny bez trwałej awarii.Po zużyciu defektów zewnętrznych powinny one automatycznie powrócić do normy.
3. Bezpiecznik uchwytu bezpiecznika samochodowego obejmuje co najmniej przepięcie wejściowe, przepięcie, zabezpieczenie przed łagodnym rozruchem, przepięcie wyjściowe, przetężenie i zabezpieczenie przed zwarciem.Produkt posiada również funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem, które należy zwrócić podczas pracy.Głównym powiadomieniem o przewidywanym czasie przydatności bezpiecznika jest ryzyko wystąpienia wad zewnętrznych.W sumie, niezależnie od serii bezpieczników termicznych, zasilacz i obudowa są niewielkie, ale koszt jest wyższy.

 

 

Specyfikacja samochodowego uchwytu bezpiecznika samochodowego JEF-703E

 

Oceny elektryczne Maks.20A 32V
Korpus izolacyjny: Nylon
Łączność: Mosiądz
Siły łączenia zacisków: Wkładanie i wyjmowanie 35~50N
Grubość: 0,4 mm jasne cynowane

 

 

Rozmiar samochodowego uchwytu bezpiecznika samochodowego JEF-703E (mm)

 

Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB 1

 

 

Jaki materiał jest najlepszym wyborem na uchwyty bezpieczników samochodowych?

 

W większości przypadków elementy zabezpieczające sprzęt elektroniczny wykorzystują uchwyty bezpieczników samochodowych na płytce drukowanej, a śruby służą do mocowania uchwytów bezpieczników samochodowych.Który typ uchwytu bezpiecznika samochodowego jest bardziej odpowiedni?

 

1. Uchwyt bezpiecznika samochodowego na płytkę drukowaną

Wskaźnik wykorzystania oprawek bezpieczników samochodowych do płytek PCB jest nadal bardzo wysoki, ponieważ ich cena nie jest bardzo wysoka.Jedyną wadą jest to, że lokalizacja musi być ustalona i nie jest łatwo ją przenieść.Jednak wiele osób nie przejmuje się tym problemem.Jeśli nie ma wiązki przewodów, uchwyty bezpieczników samochodowych PCB Board są najbardziej ekonomicznym wyborem.Kupując płytki ceramiczne należy koniecznie sprawdzić, czy kolor jest czysty, czy powierzchnia jest gładka i delikatna oraz czy nie nosi śladów uszkodzeń.Im gładsza powierzchnia materiału nylonowego, tym lepsza jakość.

2. Uchwyt bezpiecznika samochodowego z przewodem

Automatyczne uchwyty bezpieczników drutowych należą do uchwytów bezpieczników puszkowych.Wszelkiego rodzaju przewody, zwłaszcza samochodowe, są celowo przeciągane w sposób dowolny.Jego boczny drut 2 przewody nadal mogą nadrobić niedociągnięcia.Automatyczne bezpieczniki samochodowe PCB mają różne specyfikacje.Nieustalone, specyfikacje przewodów można dostosować zgodnie z sumarycznym napięciem obwodu.Wadą jest to, że materiał to PVC, który nie jest odporny na wysokie temperatury, a materiał jest przyjazny dla środowiska i łatwo o zanieczyszczenia.

3. Zamocuj uchwyt bezpiecznika samochodowego za pomocą śrub

Niewielu klientów wybrałoby mocowanie uchwytu bezpiecznika samochodowego za pomocą śrub, ponieważ otwieranie otworów i dokręcanie śrub na płycie mocującej jest kłopotliwe, ale ten rodzaj uchwytu bezpiecznika samochodowego ma wysoką odporność na prąd i napięcie.

Podsumowanie: Dwa najważniejsze aspekty wyboru uchwytu bezpiecznika samochodowego to ochrona środowiska i jakość.Tego typu bezpieczniki samochodowe mają swoje zalety, które możesz wybrać w zależności od swojej sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Nylon 32V Mosiądz SL 703E Uchwyt bezpiecznika samochodowego 0,4 mm Uchwyt bezpiecznika ostrza Mocowanie PCB czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.